Nieoczekiwane podium

Uczniowie SOSW z Wąsosza 20.11.19 r wzięli udział w Mistrzostwach Województwa Dolnośląskiego w Piłce Nożnej Halowej w Oławie. Mocno odmłodzony skład naszej drużyny nie wróżył odniesienia sukcesu, mimo to sprawił miłą niespodziankę.

Rozgrywki toczyły się w dwóch grupach. Młodzi piłkarze z Wąsosza trafili do grupy wspólnie z zawodnikami z ośrodków z: Trzebnicy, Oleśnicy, Wrocławia z ul. Parkowej, ul. Kamiennej oraz ul. Wejherowskiej.

Wyniki meczów grupowych reprezentantów SOSW Wąsosz: z Trzebnicą 2:2, z wrocławską drużyną  z ul. Parkowej 5 : 0, z drużyną z  Wrocławia z ul. Wejherowskiej 6:0 i  z Oleśnicą 3:2. Zajęliśmy I miejsce  grupie.

Na mecze finałowe przenieśliśmy się do innej hali o całkowicie odmiennych parametrach.  W półfinale zmierzyliśmy się z naszym odwiecznym rywalem, z drużyną Wrocław- Kamienna. Niestety, nasi przeciwnicy okazali się lepsi od nas, zwyciężając 3 do 0. W meczu o III miejsce pokonaliśmy drużynę z Oleśnicy 3:0.

Nasi reprezentanci to: Adam Rozlazły, Krzysztof Rzepecki, Mariusz Jaskułowski, Grzegorz Rezner, Emil Dereń, Alan Uglik i Lucjan Janiszewski. Najwięcej goli strzeli Adam Rozlazły- 10.

Opiekunem i trenerem drużyny jest Leszek Stuczyk.

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.