Zajęcia otwarte z udziałem rodziców – Inspiracje świąteczne

13.12.2019r. uczniowie klas I – VIII Szkoły Podstawowej oraz I – II Szkoły Przysposabiającej do Pracy wraz z rodzicami wzięli udział w warsztatach pt. Inspiracje świąteczne

Podczas zajęć  uczestnicy wykonali kartki i ozdoby świąteczne, wspólnie kolędowali  i rozmawiali o tradycjach bożonarodzeniowych kultywowanych  w ich domach.

Panowała iście świąteczna atmosfera. Wszystkie prace zostały zaprezentowane na  wystawie w klasie,  a na koniec uczniowie  zabrali je, by  udekorować  na święta swe domy.

Joanna Krukowska-Zdanowicz, Maria Wielogórska