Tak szybko mija czas….zatrzymaj się

„Jeżeli tak uroczyście obchodzimy narodzenie Jezusa, czynimy to dlatego, aby dać świadectwo,

że każdy człowiek jest kimś jedynym i niepowtarzalnym.”

(św. Jan Paweł II)

Już kolejny raz uczniowie Ośrodka Szkolno  – Wychowawczego z Wąsoszu  zaprezentowali się przed wspaniałą publicznością, którą były dzieci korzystające  z  zajęć wczesnego wspomagania rozwoju oraz Ośrodka Koordynacyjno – Rehabilitacyjno – Opiekuńczego, działającego przy  Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Górze, ich rodzice i pracownicy poradni wraz z panią wicedyrektor –  Roksaną Stec – Turowską.

W świąteczny nastój wprowadziły wszystkich Jasełka w wykonaniu dzieci i młodzieży naszej placówki.  Na chwilę mogliśmy się zatrzymać w przedświątecznym zabieganiu i wsłuchać się w  słowa, niosące nadzieję. Wiele radości przyniosły również wszystkim prezenty i upominki, którymi się wzajemnie obdarowaliśmy, składając przy tym życzenia bożonarodzeniowe.