Dzień Babci i Dziadka

                                                                                                                                               „Niech od Bałtyku, aż do stóp Tatr, Babcie i Dziadkowie żyją nam sto lat”

Babcia i Dziadek to słowa, które wszystkim  kojarzą się z szacunkiem, ciepłem, zrozumieniem   i wszystkim, co najlepsze. Dnia  21 stycznia 2020 roku uczniowie naszego Ośrodka, wspólnie z uczniami ze Szkoły Podstawowej w Wąsoszu, mieli zaszczyt  wystąpić  na koncercie  pt. „III Prywatka u Babci i Dziadka”, organizowanym przez nowo powstały Uniwersytet III Wieku oraz Zespół Placówek i Kultury  w Wąsoszu. Licznie przybyli goście, mieli okazję podziwiać  specjalnie przygotowany dla nich program artystyczny. Nasi uczniowie, pod czujnym okiem nauczycielek, zaprezentowali piosenki oraz  tańce.

Przybyli Dziadkowie ze wzruszeniem przypatrywali się występom naszych uczniów, nagradzając ich dużymi brawami. Na koniec uroczystości uczniowie naszego Ośrodka wręczyli  Babciom i Dziadkom własnoręcznie wykonane laurki z życzeniami. W nagrodę  za piękne występy dzieci otrzymały słodkie upominki od organizatorów i Pani Dyrektor. 

To był naprawdę wyjątkowy wieczór, pełen wrażeń, uśmiechu i radości. Zadowolone i pełne dumy twarze Babć i Dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania.

Organizatorom dziękujemy za zaproszenie i miłą atmosferę,  naszym uczniom jeszcze raz gratulujemy pięknego występu.

 

 

                                                                                                          

                                                    Joanna Krukowska-Zdanowicz, Maria Wielogórska, Izabela Matuszewska, Liliana Barwińska,  Justyna Dąbrowska

 

                                                                        

 

 

 

 

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.