Zajęcia otwarte z udziałem rodziców – Zdrowie to podstawa

6.03.2020 r. uczniowie klas I-VIII szkoły podstawowej dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim oraz w stopniu  umiarkowanym i znacznym wraz z  rodzicami, wzięli udział w zajęciach pt. „Zdrowie to podstawa”.

Zajęcia miały na celu kształtowanie prawidłowych postaw dotyczących  zdrowego odżywiania się  i dbania o higienę.

Uczniowie  wraz z rodzicami wykonywali prace plastyczno – techniczne oraz rozwiązywali łamigłówki, dotyczące zachowań prozdrowotnych.

Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze. Wszyscy uczestnicy mocno zaangażowali się  w zajęcia. Mamy nadzieję, że systematyczne utrwalanie zasad higieny i zdrowego stylu życia przyczyni się do przestrzegania ich w domu oraz szkole.

Maria Wielogórska, Jarosław Krukowski –Zdanowicz