Zapraszam do mojego ogrodu – konkurs fotograficzny

Zachęcamy  do udziału w konkursie fotograficznym „Zapraszam do mojego ogrodu”

Wszyscy już bardzo za sobą tęsknimy, żałujemy że nie możemy spotykać się w tym pięknym wiosennym czasie. Chcielibyśmy sobie tyle opowiedzieć! Może już wkrótce się spotkamy.  A tymczasem pokażmy zdjęcia otaczającej nas przyrody, pielęgnowanych przez nas i naszych bliskich, ogrodów, kwiatów zdobiących parapety w naszych pokojach. Chętnie zobaczymy Was przy pracy albo odpoczynku w ogrodzie.

Konkurs skierowany jest do wszystkich chętnych uczniów naszego Ośrodka, szczególnie uczniów Szkoły Przysposabiającej do Pracy, uczniów korzystających z zajęć rewalidacyjno-wychowaczych, nauczania indywidualnego, także najmłodszych. Wykonane zdjęcia prosimy przesyłać do wychowawców klasy. Termin nadsyłania zdjęć to czwartek 14 maja.

Ze wszystkich zdjęć przygotujemy prezentację multimedialną, którą będzie można zobaczyć na naszej stronie internetowej oraz na profilu Facebookowym . Jury oceni prace i wyłoni zwycięzcę, którego oczywiście nagrodzimy. J

Urszula Kwaśnica-Zielińska