MY TYLKO KWIATY, KWIATY, KWIATY. KWIATY WDZIĘCZNOŚCI NIESIEM WAM.

Tydzień temu, obchodziliśmy święto pracowników naszego Ośrodka. Może troszkę odmiennie niż zawsze, ale równie uroczyście.

            Już od dłuższego czasu przygotowywaliśmy się do tego święta.  Uczyliśmy się określonych ról, aby w dowód wdzięczności, zaprezentować występ artystyczny.

            I choć trochę niecodziennie, jednak bardzo współcześnie, zaprezentowaliśmy pracownikom z okazji ich święta, nasze podziękowania. Podczas nagrywania, uczniom towarzyszyła trema tak, jakby wszystko odbywało się na żywo. Nie obyło się również bez zabawnych sytuacji, dzięki którym stres szybko mijał. W końcu nasze wysiłki dobiegły końca. Przedstawienie artystyczne w formie prezentacji multimedialnej można było obejrzeć w poszczególnych klasach. Składały się na nią: wiersze, piosenki i taniec wykonany przez najmłodszych uczniów.

      Dyrektor Justyna Dąbrowska i wicedyrektor Izabela Matuszewska dołączyły do prezentacji swoje życzenia i podziękowania dla pracowników Ośrodka. Przekazały również serdeczne życzenia przesłane przez panią Annę Kolibek, Starostę Górowskiego oraz przez pana Andrzeja Rogalę, Wicestarostę Górowskiego.

    Wszyscy pracownicy i uczniowie obejrzeli prezentacje artystyczne uczniów w formie multimedialnej z ogromną przyjemnością. Świętowanie uprzyjemnił słodki poczęstunek z zachowaniem obowiązujących zaleceń sanitarnych.

     Nad przygotowaniami i przebiegiem uroczystości czuwały panie: Katarzyna Kordiak, Danuta Owczarek- Marcinkowska, Joanna Krukowska- Zdanowicz i Maria Wielogórska.

                                           

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.