Prezenty od Mikołaja dla uczniów Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego w Wąsoszu

Święty Mikołaj znany jest przede wszystkim, jako wielki przyjaciel dzieci, który co roku obdarowuje je wspaniałymi prezentami.  Przyjaciele Ośrodka zawsze hojnie wspierają go
w działaniach. W tym roku Pani Anna Kolibek, Starosta Górowski oraz Zarząd Powiatu Górowskiego, ofiarowali, na rzecz uczniów Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Janusza Korczaka, wielki zestaw przyborów szkolnych, który zostanie wykorzystany w procesie edukacyjnym.

Jednak, pomimo braku białego puchu, Mikołaj w asyście swoich pomocników – Elfów, dotarł osobiście do uczniów, odwiedzając ich w domach rodzinnych, nie zapominając
o przestrzeganiu reżimu sanitarnego. Oprócz słodkich upominków przywiózł ze sobą dużo uśmiechu. Nie zabrakło również pamiątkowych zdjęć z uczniami.

W tym miejscu pragniemy serdecznie podziękować Pani Annie Kolibek, Staroście Górowskiemu oraz Zarządowi Powiatu Górowskiego, Zarządowi Dolnośląskiego Stowarzyszenia „Iskierka”, działającego przy SOSW w Wąsoszu, przedstawicielom Dolnośląskiego Obywatelskiego Uniwersytetu III Wieku we Wrocławiu oraz Pani Grażynie Owczarek, Radnej Powiatu Górowskiego, za wsparcie finansowe, rzeczowe oraz słodkie upominki, dzięki którym udało się w ten przedświąteczny czas sprawić radość uczniom Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Janusza Korczaka w Wąsoszu.