Zajączek wielkanocny

W piątek, 26 marca 2021 r., w nieco przyspieszonym terminie, przybył do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Wąsoszu zajączek wielkanocny i przekazał uczniom podarunki. Wychowankowie otrzymali słodkie upominki, które sprawiły im wiele radości.

W związku z aktualną sytuacją epidemiczną w okresie od 29 marca do 9 kwietnia 2021 r. w trosce o bezpieczeństwo, zdrowie i życie uczniów i pracowników zajęcia w Ośrodku odbywać się będą w formie zdalnej, dlatego też miłym, a jednocześnie zaskakującym akcentem, było obdarowanie wszystkich uczniów wielkanocnymi podarunkami.

Dyrekcja kieruje serdeczne podziękowania radnej powiatowej, pani Grażynie Owczarek, oraz zarządowi Dolnośląskiego Stowarzyszenia ISKIERKA, działającego w SOSW w Wąsoszu, za okazane wsparcie, wynikające z potrzeby serca, skierowane na rzecz wychowanków SOSW w Wąsoszu.

Justyna Dąbrowska