Spotkanie z Najprzytulniejszym, czyli Dzień Pluszowego Misia

W ubiegły czwartek, 25 listopada, obchodziliśmy niezwykłe dla każdego dziecka święto- Dzień Pluszowego Misia. Podczas spotkania w jadalni przedszkolaki wraz ze swymi szkolnymi koleżankami i  kolegami poznali  historię, która zapoczątkowała to święto.

Dzieci bezbłędnie wskazywały na różnice pomiędzy pluszowym misiem- przytulanką, a groźnym niedźwiadkiem. Następnie z dużym zaangażowaniem pracowały przy stolikach, rozwiązując zadania dostosowane do ich  możliwości i zainteresowań.

Największą atrakcją tego spotkania okazała się wizyta  pluszowego misia, który chętnie bawił się ze wszystkimi.   Tańczył i pozował do zdjęć.

Na koniec dzieci otrzymały zasłużone dyplomy oraz słodycze, obowiązkowo w kształcie misia.