Jarmark Bożonarodzeniowy – Świąteczny czas

We wtorek, 7 grudnia 2021r., wychowankowie internatu w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Wąsoszu, odwiedzili najpiękniejszy w Polsce Jarmark Bożonarodzeniowy, który znajduje się we Wrocławiu. To świetne miejsce na poczucie atmosfery zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Wrocławki rynek zachwycił pięknymi ozdobami, światełkami, straganami, z których w powietrzu unosiły się zapachy wywołujące świąteczny czas i klimat.

W samym sercu wrocławskiego rynku czekała nas jeszcze jedna niespodzianka, a mianowicie wizyta w Manufakturze cukierków i lizaków „Słodkie Czary Mary”. To miejsce z niepowtarzalnym klimatem, jedyne takie w całej Polsce.  Podczas pokazów produkcyjnych mogliśmy doświadczyć i sami wyprodukować własnego lizaka. Wszyscy byliśmy pod wrażeniem słodkich niespodzianek.

 Na koniec wycieczki nie mogło zabraknąć atrakcji  i w drodze powrotnej, troszkę zmęczeni, zmarznięci i głodni, odwiedziliśmy restaurację McDonalds i zjedliśmy małe co nie co ;). Jednak wszystko co dobre, szybko się kończy dlatego już czekamy na kolejne wycieczki.

Wychowankowie byli pod opieką pp. Marty Białobrzewskiej, Justyny Papierniak, Jarosława Krukowskiego – Zdanowicza.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.