Świąteczna zbiórka od serca

Kolejny już raz, Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Wąsoszu, włączył się w świąteczną zbiórkę dla Zespołu Placówek Opiekuńczo – Wychowawczych ,,Wiosna ‘’, prowadzony przez Zgromadzenie Sióstr Szkolnych de Notre Dame w Krzydlinie Małej. Okazało się, iż los dzieci nie jest nam obojętny. Dzięki dobrym sercom pani dyrektor, wicedyrektor, uczniów, wychowanków, nauczycieli, wychowawców i pracowników administracji zgromadziliśmy środki higieniczne, chemiczne, odzież dziecięcą, zabawki, przypory szkolne i odrobinę słodkości.

W dniu 16 grudnia 2021 r. wszystkie dary zostały przekazane do placówki, a w zamian otrzymaliśmy piękne podziękowania oraz świąteczne życzenia, które złożyliśmy na ręce pani dyrektor Justyny Dąbrowskiej.

Mamy nadzieję, że dary pozwolą częściowo zaspokoić potrzeby dzieci i wywołają uśmiech na twarzach. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wsparli akcję.

Organizatorzy akcji:

Marta Białobrzewska