XX Przegląd Mini Lista Przebojów w Piławie Górnej

Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy im. Jana Twardowskiego w Piławie Górnej, po pandemicznej przerwie, po raz kolejny zaprosił naszych uczniów do udziału  w Przeglądzie  Mini Lista Przebojów, który odbył się 27 kwietnia 2022 roku.

     Uczestnicy prezentowali się solo oraz w zespołach. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy z Wąsosza reprezentowali uczniowie w obu kategoriach. Jan Hływa śpiewał piosenkę z repertuaru Tadeusza Woźniaka pt. Smak i zapach pomarańczy. Natomiast w kategorii zespołowej wystąpili uczniowie klas I-III szkoły podstawowej w składzie: Klaudia Kaim, Bartosz Hecman, Vanessa Giżycka, Dawid Kropacz, Maja Jastrzębska, wykonując piosenkę  Natalii Kukulskiej    pt. Co powie tata. Ponadto uczniowie Jan Hływa i Bartosz Hecman zaśpiewali w duecie przepiękną piosenkę Marka Grechuty pt. Dni, których nie znamy.

       Wykonawcy z naszego Ośrodka nagrodzeni zostali gromkimi brawami, otrzymali upominki oraz jubileuszową statuetkę- mikrofon.

               Organizatorom dziękujemy serdecznie za zaproszenie, zaś wszystkim młodym wykonawcom gratulujemy i czekamy na kolejną edycję Mini Listy Przebojów.

                Podopiecznych do udziału w przeglądzie przygotowały pp. Maria Wielogórska

oraz Joanna Krukowska-Zdanowicz.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.