I Przegląd Muzyczny „Piosenka filmowa”

14 czerwca 2022r. uczniowie naszego Ośrodka mieli okazję zaprezentować swoje talenty artystyczne na I Przeglądzie Muzycznym „ Piosenki Filmowej”  w Żmigrodzie. 

Przegląd odbywał się pod honorowym patronatem Starosty Powiatu Trzebnickiego. Organizatorem imprezy była p. Magdalena Brodala, dyrektor Zespołu Szkół Specjalnych w Żmigrodzie. Przegląd odbywał się na łonie natury w przepięknej scenerii Zespołu Pałacowo-Parkowego w Żmigrodzie.

 Naszą placówkę reprezentowali: Vanessa Giżycka, Klaudia Kaim, Bartosz Hecman, Dawid Kropacz, Jakub Pacek, Paulina Krawczyk, Adam Grzymek oraz Wiktor Adamiec, którzy wystąpili w dwóch kategoriach. Pierwsza kategoria dotyczyła występów zespołowych, zaś druga występów indywidualnych.

 Nasi najmłodsi reprezentanci wystąpili zespołowo, wykonując piosenkę pt. „Raz na lądzie, raz na dnie” z bajki „ Tajemnice wiklinowej zatoki”. Za swój występ otrzymali wyróżnienie oraz nagrody rzeczowe. W kategorii soliści – uczennica Paulina Krawczyk zajęła III miejsce za wykonanie utworu  pt. „Nie bój się chcieć” z bajki „ Zwierzogród”, za wstęp otrzymała dyplom oraz nagrodę.

Dziękujemy organizatorom przeglądu za zaproszenie oraz przemiłą atmosferę. Żywimy nadzieje, że przegląd będzie kontynuowany w kolejnych latach i będziemy mogli uczestniczyć w tak ciekawym wydarzeniu kulturalnym.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.