Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego i pasowanie przedszkolaków

28 września odbyła się  w naszym Ośrodku  uroczystość poświęcona  inauguracji nowego  roku szkolnego 2022/2023  oraz pasowaniu  na przedszkolaka. Starsi uczniowie ze szkoły branżowej serdecznie powitali uczniów, przedszkolaków, grono pedagogiczne oraz przybyłych rodziców. Podczas  spotkania dzieci  i młodzież zaprezentowali – najpiękniej jak umieli –  program artystyczny składający się z wierszy, piosenki oraz gry na dzwonkach chromatycznych.

Następnie pani dyrektor,  Justyna Dąbrowska, przy pomocy wielkiego ołówka, dokonała pasowania nowych przedszkolaków. Najmłodsi otrzymali  drobne upominki, birety oraz dyplomy. W tej szczególnej  i  uroczystej chwili przejęte były nie tylko przedszkolaki, ale także ich rodzice.

Równie uroczyście zostali też  przywitani nowi uczniowie, oni również otrzymali powitalne  prezenty.

Pani Dyrektor podziękowała uczniom i nauczycielom za przygotowanie apelu,  a wszystkim uczniom  i pracownikom  życzyła  dobrej pracy i powodzenia w nowym roku szkolnym.

Spotkanie zakończyło się wspólną zabawą rytmiczno– ruchową, w której dzieci chętnie wzięły udział.