Wizyta na poczcie

9 listopada 2022 roku, uczeń klasy I szkoły podstawowej, Nataniel i Zuzia z grupy I przedszkolnej, uczestniczyli w wycieczce do Urzędu Pocztowego w Wąsoszu.

Powitała nas pani naczelnik Anna Jarka wraz z pracownikami. Uczniowie poznali miejsce pracy listonoszy, stanowisko przyjmowania paczek.

W związku ze zbliżającym się Narodowym Świętem Niepodległości zakupiliśmy flagi. Spotkanie odbyło się w bardzo serdecznej atmosferze. Dzieci otrzymały balony, kolorowe koperty oraz słodycze.

Anna Gustaw