,,REHABILITACJA 25 PLUS”

Teatr Lalek

W ramach realizacji zajęć z Programu „Rehabilitacja 25 plus” uczestnicy, wraz z opiekunem, udali się na wycieczkę do Wrocławia.  Wycieczka miała charakter kulturowy oraz rehabilitacyjny. Pierwszym punktem była wizyta w Teatrze Lalek. Na jego deskach uczestnicy oglądali spektakl „Czarodziejski flet”, który powstał na podstawie jednej z najsłynniejszych oper Mozarta i opowiadał o magicznej sile muzyki.

Po niesamowitych wrażeniach kulturowych  młodzi ludzie udali się na zdrowotny seans do groty solnej zwany haloterapią. Zaletą pobytu w grocie solnej jest korzystny wpływ  pierwiastków znajdujących się w powietrzu na układ oddechowy, nerwowy oraz krążenia. Już po jednym seansie można zauważyć efekty, takie jak niższe ciśnienie czy poczucie odprężenia, a przede wszystkim dobrostan psychiczny.

Następnym punktem wyjazdu był wspólny posiłek w pizzerii Tutti Santi. Włoska pizza z różnorodnymi dodatkami była wspaniałą ucztą dla podniebienia.

Cały wyjazd dostarczył absolwentom wielu pozytywnych doświadczeń, zatem z pewnością jeszcze nie raz zostanie powtórzony.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.