Jesienna uczta zdrowego śniadania 2022 – „ŚNIADANIE DAJE MOC”.

Mając na uwadze konieczność kształtowania wśród dzieci i młodzieży  prawidłowych nawyków żywieniowych, tradycyjnie, jak co roku, wzięliśmy udział              w ogólnopolskiej akcji zdrowego śniadania pod hasłem: „ŚNIADANIE DAJE MOC”. W przygotowaniu królewskiego posiłku, swojego talentu użyczyły nam: Anna Grodecka, Amelia Syplak i Anna Lesiecka – uczennice z Branżowej Szkoły.

Realizują one praktyczną naukę zawodu w naszym Ośrodku,  pod kierunkiem szefowej kuchni, pani Małgorzaty Chorostkowskiej oraz przy wsparciu pani Elżbiety Olejnik.

Dzięki ogromnemu zaangażowaniu całego zespołu, na stołach zagościły kolorowe bułki z białym serem, wędliną i warzywami, które w połączeniu z aromatyczną herbatą smakowały wyśmienicie. A dodatkowym witaminowym wzmocnieniem były soczyste arbuzy. Śniadanie było nie tylko zdrowe, ale smaczne i kolorowe.

Pamiętając, że: Kto o swoje zdrowie dba,  ten zawsze zdrowe śniadanie spożywa.  Tylko wtedy do nauki i zabawy sił będziemy mieli bez liku!

Cieszymy się, że w tym roku mogliśmy zasiąść do jesiennej uczty śniadaniowej wspólnie z najmłodszymi koleżankami i kolegami – sympatycznymi przedszkolakami.

                                                                        Pedagog szkolna Lidia Jędryczka 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.