Laboratorium Przyszłości

Laboratorium przyszłości #LaboratoriaPrzyszłości to inicjatywa edukacyjna realizowana przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z centrum GovTech w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Misją programu jest stworzenie nowoczesnej szkoły, w której zajęcia będą prowadzone w sposób ciekawy, angażujący uczniów oraz sprzyjający odkrywaniu ich talentów i rozwijaniu zainteresowań.

W ramach realizowanego programu  #LaboratoriumPrzyszłości otrzymaliśmy sprzęt nagłaśniający, dzięki któremu nasi uczniowie rozwijają i prezentują swoje talenty artystyczne, recytatorskie oraz wokalne. Pod okiem pań: Izabeli Matuszewskiej, Katarzyny Kordiak, Liliany Barwińskiej  przygotowali część artystyczną, prezentowaną podczas tegorocznych Jasełek.

Dzięki  #LaboratoriaPrzyszłości uczniowie Ośrodka mają większe możliwości rozwoju kreatywności i odkrywania talentów artystycznych.