Wyjątkowy dzień w przedszkolu

Kultywując tradycje bożonarodzeniowe, w środę 21 grudnia, dzieci z przedszkola naszego Ośrodka uczestniczyły w zorganizowanej dla nich Wigilii.

Zgodnie ze zwyczajami świątecznymi obecni podzielili się opłatkiem, złożyli sobie życzenia, a następnie, przy dźwiękach kolęd, degustowali pyszne wigilijne potrawy. Był barszcz z uszkami, ryba, kompot z suszu i słodkie smakołyki. Zawitał również oczekiwany gość z prezentami.

Świąteczny nastrój udzielił się wszystkim. Przepiękna sceneria sali przedszkolnej, uroczysta atmosfera pełna życzliwości i ciepła przyczyniła się do tego, że każdy czuł się wyjątkowy. Na twarzach dzieci i pań pojawiły się uśmiechy, a serca przepełniła radość i zadowolenie ze spotkania.

O świąteczne potrawy postarały się nasze panie kucharki, a o nastrój panie: Aneta Balcerzak, Katarzyna Bursztyńska oraz p. Ewelina i Ania.