Laboratorium Przyszłości – upominki na XVIII Bal Charytatywny w Wąsoszu

Laboratorium przyszłości #LaboratoriaPrzyszłości to inicjatywa edukacyjna realizowana przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z centrum GovTech w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Misją programu jest stworzenie nowoczesnej szkoły, w której zajęcia będą prowadzone w sposób ciekawy, angażujący uczniów oraz sprzyjający odkrywaniu ich talentów i rozwijaniu zainteresowań.

W ramach realizowanego programu  #LaboratoriumPrzyszłości otrzymaliśmy wiele sprzętów, dzięki którym uczniowie szkoły podstawowej mogą rozwijać swoje zainteresowania i talenty.

Dużym zainteresowaniem cieszy cię drukarka 3D Banach School , dzięki której  uczniowie wyczarowują wiele ciekawych przedmiotów. Pod kierunkiem Wiesławy Stuczyk oraz Elżbiety Kochańczyk powstały upominki dla uczestników XVIII Balu Charytatywnego, który odbędzie się 28.01.2023 roku w Wąsoszu. Środki zebrane podczas   zabawy przeznaczone zostaną na cele statutowe naszego Stowarzyszenia Iskierka.

Liliana Barwińska