Laboratorium Przyszłości – systematyczne rozwijanie umiejętności krawieckich

Laboratorium przyszłości #LaboratoriaPrzyszłości to inicjatywa edukacyjna realizowana przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z centrum GovTech w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Misją programu jest stworzenie nowoczesnej szkoły, w której zajęcia będą prowadzone w sposób ciekawy, angażujący uczniów oraz sprzyjający odkrywaniu ich talentów i rozwijaniu zainteresowań.

W ramach realizowanego programu  #LaboratoriumPrzyszłości otrzymaliśmy wiele sprzętów, dzięki którym uczniowie szkoły podstawowej mogą rozwijać swoje zainteresowania i talenty.

Na zajęciach rozwijających kreatywność  uczniowie klas III- VIII szkoły podstawowej z niepełnosprawnością w stopniu umiarkowanym tym razem wykonali poszewki na poduszkę, pod czujnym okiem pani Joanny Krukowskiej – Zdanowicz,

Efekty pracy można podziwiać na zdjęciach.