Obchody Dnia Ziemi w naszym Ośrodku

Zainwestuj w naszą planetę to motto tegorocznych obchodów Dnia Ziemi.

Uczniowie naszej placówki podjęli to wyzwanie i  pod opieką nauczycieli wykonali motywujące prace plastyczne o tematyce proekologiczej, którymi ozdobiono hol i szkolne korytarze.

W naszym Ośrodku podjęliśmy różne działania, aby wszystkim uczniom i przedszkolakom przybliżyć tematykę  z zakresu ochrony przyrody. Odbyły się zajęcia, na których wychowankowie obejrzeli prezentację multimedialną pt. ZIEMIA – NASZ DOM,

rozwiązywali zadania, krzyżówki, rebusy,  uzupełniali karty pracy oraz utrwalali umiejętność poprawnej segregacji odpadów. Najważniejszym celem akcji było uświadomienie całej społeczności szkolnej, że dla nas i przyszłych pokoleń Dzień Ziemi powinien trwać cały rok.

Organizatorzy