Udział w XXI Przeglądzie „Mini Lista Przebojów” w Piławie Górnej

27 kwietnia 2023 roku nasi uczniowie, po raz kolejny,  mieli zaszczyt  zaprezentować swoje umiejętności wokalne podczas XXI Przeglądu „Mini Lista Przebojów” zorganizowanego przez Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy im. ks. Jana Twardowskiego w Piławie Górnej.

W wydarzeniu wzięło udział wiele zespołów oraz solistów. Naszą szkołę  w kategorii solistów reprezentował Jan Hływa z piosenką pt. Drzwi do kariery. Natomiast uczniowie
w składzie: Dawid Kropacz, Klaudia Kaim, Zuzanna Tomaszewska, Wiktoria Przybylak, Paulina Krawczyk i Jan Hływa wykonali piosenkę z repertuaru Tadeusza Woźniaka pt. Smak i zapach pomarańczy.

Na zakończenie Dyrektor Ośrodka w Piławie Górnej, Pani Teresa Budzyk, złożyła  podziękowania wszystkim uczestnikom za występy oraz wręczyła nagrody rzeczowe.

Bardzo dziękujemy za możliwość uczestnictwa w tym wspaniałym przeglądzie.  Tradycyjnie atmosfera była czarująca, pełna ciepła i gościnności.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom fantastycznych wystąpień i  ogromnego talentu.

Joanna Krukowska-Zdanowicz, Maria Wielogórska