Wycieczka do Centrum Kreatywnej Zabawy w Rydzynie

23.05.2023 r. klasy I-III SP, klasa III SPU, klasy I-II SPU oraz I grupa przedszkolna odwiedziły Centrum Kreatywnej Zabawy w Rydzynie.

Celem wycieczki było kształtowanie umiejętności współdziałania w grupie rówieśniczej poprzez wspólną zabawę i radosne spędzenie czasu.

W tym wyjątkowym miejscu dzieci miały do dyspozycji różne konstrukcje zabawowe,
np. „małpi gaj”, strefę malucha czy strefę interaktywną. W kolejnych salach dzieci mogły korzystać z licznych atrakcji takich jak: zjeżdżalnia pontonowa, labirynty, baseny z piłkami.

Przy  kącikach tematycznych i Magicznej Ścianie zabawa była połączona z edukacją. Dzieci bawiły się, uczyły i rywalizowały, grając w atrakcyjne  gry dostosowane do uczestników w różnym wieku. Największym powodzeniem cieszyły się baseny z piłeczkami, labirynty i zjeżdżalnia pontonowa.

Zabawy przebiegały w bardzo radosnej i wesołej atmosferze. Wszyscy z uśmiechem oraz pełni wrażeń wrócili do szkoły , mile wspominając ten czas. Wycieczka była bardzo udana.

Maria Wielogórska