foto1_14W słoneczny poniedziałek 10.06.2019r. grupa uczniów szkoły podstawowej wyruszyła do Wrocławia, aby aktywnie spędzić czas wolny w Parku Wodnym. Solanka, jacuzzi, zjeżdżalnie wodne, basen z falą morską oraz „leniwa rzeka”- to atrakcje, z których mieliśmy okazje skorzystać.

Spędzony czas był fantastyczną zabawą dla wszystkich uczestników.

Po 2 godzinnym pobycie w basenie, uczniowie wraz z opiekunami, udali się do pobliskiej galerii na obiad i pyszne lody.

Powrotna podróż pociągiem była okazją do podzielenia się wrażeniami z wycieczki, Mamy nadzieje, że to nie ostatnia taka wyprawa.

Uczniowie miło spędzali czas pod okiem pani Anety Balcerzak, Katarzyny Bursztyńskiej oraz Joanny Krukowskiej- Zdanowicz,

Katarzyna Bursztyńska

• foto1_1