foto1_4W ostatni poniedziałek roku szkolnego uczniowie najmłodszych klas wyruszyli do Lubina, by zwiedzić miejsca absolutnie niezwykłe, a mianowicie Papugarnię „Kubuś & Endriu” i Park Wrocławski z dinozaurami i liczną kolekcją ptaków.

Mieszkańcy papugarni zachwycili wszystkich swoimi pięknymi barwami. Radość dzieciom sprawiło nie tylko przebywanie z ptakami, ale także możliwość głaskania, fotografowania  i karmienia.

Kolejne miejsce było również pełne wrażeń i ciekawych informacji. Park dinozaurów to świetne centrum edukacyjne dla dzieci. Bogate w informacje tabliczki przy olbrzymach, przybliżyły uczniom nieco każdego z tych prehistorycznych gadów.

Na wycieczce nie zabrakło również smacznego obiadu, lodów i jazdy autobusem miejskim, co dla niektórych uczestników wycieczki także było atrakcją.

Wszyscy miło wspominali wspólnie spędzony czas – uczniowie klas: I, II, III, IV i VII  oraz  pp. Aneta Balcerzak, Joanna Krukowska – Zdanowicz i  Katarzyna Bursztyńska.

Aneta Balcerzak

• foto1_1