Jedziemy do zoo_3Początek roku szkolnego, a za nami wspaniałe wrażenia. 19.09.2019 r. grupa najmłodszych uczniów pojechała na wycieczkę do wrocławskiego zoo.

Przechadzając się alejkami ogrodu, z bliska oglądaliśmy zwierzęta  niespotykane przez nas na co dzień.  Z wielkim zainteresowaniem oglądaliśmy morskie stworzenia w tunelu wodnym w Afrykarium. Po kilku godzinach spacerowania na świeżym powietrzu nieco zgłodnieliśmy. Pyszny obiad zjedliśmy w pierogarni, a zakończyliśmy go lodowym deserem.

Pobyt w tym ciekawym miejscu - wrocławskim zoo - pozwolił nam nie tylko na zdobycie nowej wiedzy o florze i faunie świata, ale także na czerpanie pozytywnych wrażeń z kontaktów z przyrodą.

Zdobyliśmy również nowe życiowe doświadczenia i wiedzę dzięki podróży pociągami i tramwajami. Wiemy już, jak zachować się na dworcu kolejowym, jak wygląda przystanek tramwajowy, czy jak należy poruszać się po ulicach dużego miasta.  To na pewno przyda nam się w życiu dorosłym!

Pełną wrażeń wycieczkę zorganizowały nam panie: Aneta Balcerzak, Katarzyna Bursztyńska, Joanna Krukowska-Zdanowicz oraz Anna Gustaw.

Anna Gustaw

• Jedziemy do zoo_1