Sprzatanie świata_4 W poniedziałek 23 września 2019 r. uczniowie naszego Ośrodka przyłączyli się do Akcji "Sprzątania świata- Polska 2019". Tematem przewodnim tegorocznej edycji było "Nie śmiecimy – sprzątamy- zmieniamy", zaś celami: promowanie niesmiecenia,  edukacja odpadowa oraz inicjowanie działań dzięki, którym zmniejszy się nasz negatywny wpływ na środowisko (naszaziemia.pl/program).

Po krótkiej odprawie uczniowie wraz z opiekunami wyposażeni w rękawice i worki  na zebrane odpady wyruszyli w teren, aby posprzątać swój kawałek Polski.

• Sprzatanie świata_1
  • Sprzatanie świata_2