Z okazji nadchodzącej jesieni wychowankowie Ośrodka wzięli udział w konkursie plastycznym pod hasłem „ Dary jesieni”.

foto1_5Konkurs miał następujące cele: uwrażliwienie uczniów na piękno różnorodnych zjawisk przyrodniczych, rozwijanie umiejętności posługiwania się wzbogaconymi technikami plastycznymi oraz umiejętne operowanie materiałami.

Ze względu na oryginalność prac zarówno organizatorzy, jak i jury stwierdzili, iż wszyscy autorzy zasługują na pochwałę i uznanie. Jury zdecydowało nagrodzić prace wyróżniające się pomysłowością w ujęciu tematu, wykorzystaniem ciekawej techniki i materiałów.

Finaliści konkursu to:

I miejsce – Jan Hływa

II miejsce – Wiktoria Przybylak

III miejsce – Paulina Krawczyk

Wyróżnienia otrzymali:

Kamil Komisaruk

Anna Gronowska

Agata Nuckowska

Wszyscy wychowankowie otrzymali podziękowania, słodycze oraz drobne upominki.

Organizatorki pp. J. Papierniak, K. Kasprzak-Trzcińska, A. Gustaw bardzo serdecznie dziękują za liczny udział wychowanków w konkursie.

Anna Gustaw

• foto1_1