Podziel się życzliwością

21 listopada obchodzony jest jako Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień, dzień uśmiechu, dobrych uczynków i pozytywnych emocji.

Z tej okazji uczniowie naszej szkoły postanowili zrobić coś wyjątkowego i obdarować tym podopiecznych Ośrodka Opieki Społecznej w Wąsoszu. Miły prezent miał wywołać uśmiech na twarzy starszych osób. Na zajęciach przygotowania do pracy oraz zajęciach rozwijających kreatywność  dzieci oraz młodzież, pod kierunkiem pań Anety Balcerzak i Anny Gustaw, wykonały drobne upominki. Były to ramki z życzeniami, kolorowe emotki, barwne świeczniki i smakołyki.

W przeddzień Dnia Życzliwości i Pozdrowień  pomysłodawcy dostarczyli niespodzianki do OPS-u. Zostali bardzo miło przyjęci przez panią Lucynę Ciszewską- kierownik tej placówki, która w imieniu seniorów wszystkim serdecznie podziękowała.

Obecni poczuli się dumni, że mogli komuś bezinteresownie sprawić radość.

Aneta Balcerzak