Śpiewający sukces naszych artystów!!!

25 kwietnia 2024r. trzech uczniów naszego Ośrodka wzięło udział w I Regionalnym Konkursie Wokalnym „Szkolne Melodie” 2024 organizowanym przez Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Przyjaciół Dzieci w Lubinie.

Główne cele tego konkursu to: prezentowanie umiejętności wokalnych, wdrażanie do występów przed szerszą publicznością oraz integrowanie placówek i szkół specjalnych. Konkurs odbywał się w trzech kategoriach. Nasi reprezentacji: Bartosz Hecman, Krzysztof Szymusiak oraz Jan Hływa wystąpili w kategorii II –soliści i solistki- uczniowie klas V-VIII szkoły podstawowej.

Wszyscy uczestnicy konkursu prezentowali bardzo wysoki poziom wykonania swoich utworów. W tej kategorii jury jednogłośnie wyłoniło zwycięzcę, którym okazał się  uczeń naszego Ośrodka- Jan Hływa,  wykonał on utwór „Ne Rozumiju” z repertuaru Vix.N. To nie koniec wyróżnień dla naszych artystów! Również Bartosz Hecman oraz Krzysztof Szymusiak swoimi występami zachwycili jury  oraz publiczność i otrzymali Nagrody Specjalne.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów naszym szkolnym reprezentantom!