Pożegnanie klasy III ZSZ

Dnia 18 czerwca 2014 r. odbył się w naszej szkole uroczysty apel z okazji zakończenia roku szkolnego III klasy Zasadniczej Szkoły Zawodowej. Uczniowie pod opieką L. Barwińskiej i L. Kukuły przygotowali i przedstawili program artystyczny, wzbogacony  ciekawym przeglądem zdjęć z pobytu w Ośrodku naszych absolwentów.

„Szeroka droga przed Tobą, przyjacielu…” tymi oto słowami pożegnała uczniów kończących szkołę wychowawczyni klasy III, L. Barwińska.

Po części artystycznej głos zabrała pani dyrektor W. Stuczyk, która pożegnała uczniów oraz życzyła im powodzenia podczas egzaminów zawodowych.

Na uroczystość przybyli również do nas opiekunowie z praktycznej nauki zawodu Dominika Szkorudy, którzy wyróżnili go  oraz wręczyli nagrodę.

Na zakończenie apelu organizatorzy wraz z uczniami zaprosili gości oraz wszystkich pracowników Ośrodka na słodki poczęstunek, przygotowany przez tegorocznych absolwentów.