• header03a.jpg
  • header06a.jpg
  • rozpoczcie_roku_szkolnego_zakup_busa_30_20190904_2010148691.jpg
  • szkola_foto.jpeg

Przedszkole specjalne 1_1PRZEDSZKOLE SPECJALNE

w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Janusza Korczaka w Wąsoszu

zaprasza dzieci z orzeczeniami o potrzebie kształcenia specjalnego w wieku od 2,5 do 6 lat 

OTWARCIE PRZEDSZKOLA WE WRZEŚNIU 2020 r.

Szczegółowe informacje pod numerem telefonu:

65 543 79 25 

Przedszkole będzie otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach dostosowanych do potrzeb rodziców.

Posiadamy własny plac zabaw.

11.12.2019 roku, wychowankowie Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego w Wąsoszu, uczestniczyli w wycieczce do Wrocławia na Jarmark Bożonarodzeniowy, który uchodzi za jeden z najpiękniejszych jarmarków  świątecznych  w Polsce. Celem wyjazdu było bezpośrednie zetknięcie się z magią świąt,  klimatem  świątecznym Wrocławskiego Rynku  oraz zobaczenie  z bliska Jarmarku Bożonarodzeniowego. Warto było również przyjrzeć się świątecznemu wystrojowi miasta,  obejrzeć  wyroby rękodzieła ludowego i ozdoby związane  z tradycjami Świąt Bożego Narodzenia.

UNICEF dla każdego dziecka _1„Święta tuż tuż, a Ty kolejną godzinę szukasz wyjątkowego prezentu? Martwisz się, że i tak nie spełni oczekiwań? Kup Prezent bez Pudła UNICEF! Bez Pudła, bo zawsze tak trafiony i przydatny, jak to tylko możliwe.

Prezenty bez Pudła to produkty, które można kupić na stronie internetowej UNICEFU - prezentybezpudla.pl

Jest to między innymi żywność terapeutyczna, szczepionki i lekarstwa. Dostarczane przez pracowników UNICEF tam, gdzie są najbardziej potrzebne.”

Coraz bliżej święta 1_110.12.2019 r. najmłodsi uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Wąsoszu odwiedzili najpiękniejszy Jarmark Bożonarodzeniowy na Dolnym Śląsku, znajdujący się we Wrocławiu.  W tym roku Wrocławski Rynek stał się tłem dla bajkowej scenerii, więc i my poczuliśmy się jak w bajce. W wśród pachnących lasem choinek, aromatu czekolady i pierników czekała na nas moc świątecznych niespodzianek i atrakcji.

Wizyta Mikolaja_26 grudnia, wczesnym rankiem, odwiedził nas długo oczekiwany i wypatrywany przez wszystkie dzieci gość. Z piosenką na ustach zawitał w naszym Ośrodku Mikołaj w towarzystwie swych uśmiechniętych  pomocniczek.

Przezorni uczniowie już od dawna przygotowywali się  do tego wyjątkowego spotkania. Zaprezentowali  gościom wiersze, piosenki i tańce.  Na niejednej twarzy promieniał uśmiech, a co niektórzy skrycie popatrywali na to, co przyniósł gość.

© 2019 SOSW w Wąsoszu