Dzień nauczyciela – 14.10.2013

14 października tradycyjnie, w naszym Ośrodku świętujemy Dzień Edukacji Narodowej. Skoro święto, to i zaproszeni goście, czyli emerytowani pracownicy naszej placówki, którzy z radością odpowiadają na nasze zaproszenie. W tym roku do uroczystości przygotowywały uczniów panie: Danuta Owczarek Marcinkowska i Katarzyna Kordiak oraz Maria Wielogórska i Joanna Krukowska – Zdanowicz.

Uczennice szkoły podstawowej i gimnazjum zaprezentowały piosenki i układ taneczny, a chłopcy mieli okazję pokazać próbkę swoich umiejętności aktorskich. Miło było popatrzeć, jak trud i zaangażowanie uczniów podczas prób przyniósł takie dobre efekty.