XIV Przegląd Mini Listy Przebojów

14 maja 2014 r. uczniowie naszego Ośrodka wraz z panią Katarzyną Kordiak, wybrali się w daleką podróż do Piławy Górnej, do tamtejszego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego, w którym odbywał się 14 Przegląd Mini Listy Przebojów.

W tym roku na tamtejszej scenie zaprezentowali się:
• Martyna Wozińska w piosence Natalii Szroeder Tęczowa,
• zespół Borys Borysowski i Szymon Stachowiak w repertuarze Kukiza i Borysewicza Bo tutaj jest jak jest.

Uczniowie ci śpiewali z dużym zaangażowaniem, wyczuciem scenicznym, a co najważniejsze świetnie się bawili wśród rówieśników z innych szkół Dolnego Śląska.

Trzeba przyznać, że atmosfera była wspaniała, organizatorzy, jak zawsze byli bardzo gościnni i życzliwi. Oczywiście zaproszono nas na przyszły rok, na co już się bardzo cieszymy.