Mini Lista Przebojów

Jak co roku, i tym razem, odbyły się 23 kwietnia eliminacje do Przeglądu Mini Listy Przebojów. Spośród wielu utworów zaprezentowanych na naszej małej scenie, jury wyłoniło jednego solistę, Kamila Komisaruka, który z piosenką Marka Grechuty podbije serca miłośników muzyki w Piławie Górnej 6 maja.

Ponadto nasz Ośrodek reprezentować będzie zespół w składzie Jagoda Plewniak, Karolina Rogowska, Marcin Solich z piosenką „Nie patrzę w dół”, którą w oryginale śpiewają Natalia Szroeder i Liber.

Przegląd piosenki przygotowały panie Lidia Jędryczka i Katarzyna Kordiak.

Dla niektórych uczniów był to debiut, ale jakże udany, bo i ci uczniowie pojadą z piosenką na ustach do Szklar Górnych, by wystąpić w przeglądzie „Piosenki ze szkolnej ławy”.