Ogólnopolskie Biegi Przełajowe w Ostrzeszowie

Dnia 19 kwietnia 2015 roku w Ostrzeszowie odbyły się Ogólnopolskie Biegi Przełajowe Stowarzyszenia „Sprawni Razem”. Uczniowie naszej szkoły w składzie Paulina Bober, Dominika Borowczyk, Patryk Rzepecki, Jakub Plewniak reprezentowali województwo dolnośląskie.

Wyniki uzyskane przez naszych uczniów:

Paulina Bober – 4 miejsce w kategorii dziewcząt starszych na dystansie 1500 m Dominika Borowczyk – 14 miejsce w kategorii dziewcząt młodszych na dystansie 1500 m. Patryk Rzepecki – 15 miejsce w kategorii chłopców młodszych na dystansie 2500 m. Jakub Plewniak – 17 miejsce w kategorii chłopców młodszych na dystansie 2500 m.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.