Konkurs Wiedzy o Zdrowiu w Piławie Górnej

21 października 2015 roku wychowankowie naszego Ośrodka: Jagoda Plewniak-Filipowicz, Damian Bazior, Paulina Krawczyk, Zuzanna Trzcielińska oraz Adrian Stach wraz z paniami Izabelą Matuszewską i Katarzyną Kasprzak- Trzcińską uczestniczyli w XI Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Zdrowiu, zorganizowanym przez Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Piławie Górnej.

Jednym z celów konkursu było zachęcanie czniów do propagowania zdrowego stylu życia oraz nabywanie przez uczniów prozdrowotnych przyzwyczajeń i nawyków.

Konkurs składał się z dwóch części: teoretycznej oraz praktycznej. Zadaniem uczestników było zaprezentowanie swojej drużyny w wierszu, skeczu, piosence o tematyce związanej z bezpieczeństwem, rozwiązanie testu wiedzy o zdrowiu, wykazanie się umiejętnościami i wiedzą w pozostałych konkurencjach.

W przerwie między konkurencjami, organizatorzy zaprosili wszystkich obecnych na poczęstunek. Poszczególne etapy oceniała Komisja Konkursowa.

Nasi uczniowie zajęli VI miejsce. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.

Izabela Matuszewska