Pomoc dzieciom z Krzydliny Małej

15 grudnia bieżącego roku wolontariusze naszej szkoły odwiedzili podopiecznych Domu Dziecka „Wiosna” w Krzydlinie Małej. Po raz trzeci, dzięki wsparciu życzliwych uczniów i nauczycieli naszego ośrodka, udało się zorganizować zbiórkę darów i zawieźć je dzieciom w Krzydlinie.

Na miejscu rozmawialiśmy z pracownikami na temat funkcjonowania placówki opiekuńczo – wychowawczej prowadzonej przez Zgromadzenie Sióstr Szkolnych de Notre Dame. Poznaliśmy maluszki, z którymi spędziliśmy miło czas na zabawie.

To była niezapomniana wizyta. A na koniec serdecznie dziękujemy ofiarodawcom, którzy wsparli naszą akcję.

Wolontariusze Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego
w Wąsoszu.