Uczniowie naszej placówki biorą udział w projekcie:

„Poprawa jakości kształcenia zawodowego w powiecie górowskim szansą na lepszą przyszłość uczniów”

realizowanym w okresie od 1 marca 2020 r. do 31 grudnia 2021 r. w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014- 2020 współfinansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Osi 10 – Edukacja, Działanie 10.4 – Dostosowanie systemów kształcenia i szkolenia zawodowego do potrzeb rynku pracy, Poddziałanie: 10.4.1 – Dostosowanie systemów kształcenia i szkolenia zawodowego do potrzeb rynku pracy – konkursy horyzontalne.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Projekty Unijne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.