Wycieczka na Górkę Halinowską

We wtorek 16 lutego 2021r odbyła się jednodniowa wycieczka na Górkę Halinowską. Wzięły w niej udział uczniowie Szkoły Branżowej oraz Szkoły Przysposabiającej do pracy wraz z opiekunami: L. Stuczyk, A. Nowak. K. Kordiak, J. Krukowski – Zdanowicz oraz M. Białobrzewska.

Po dotarciu busem szkolnym na miejsce, mogliśmy poszaleć na sankach, a także podziwiać uroki pięknego zimowego i mroźnego krajobrazu. Aura nam dopisała i było mnóstwo śniegu. Mieliśmy również ognisko z kiełbaskami i ciepła herbatą, która ogrzała zmarznięte dłonie po zabawach na śniegu.

To był wyjątkowy i pełen pozytywnych wrażeń dzień. Serdeczne podziękowania składamy pani dyrektor za zaopatrzenie nas w prowiant, a także straży pożarnej za pozwolenie na ognisko.