Absolwenci Akademii Bezpiecznego Puchatka

Bezpieczeństwo uczniów w naszej szkole jest stawiane na pierwszym miejscu, dlatego podobnie jak w poprzednich latach, uczniowie  klas I-III szkoły podstawowej, wzięli udział w ogólnopolskim programie AKADEMIA BEZPIECZNEGO PUCHATKA.

Podczas przeprowadzania lekcji omawiane  były takie zagadnienia jak: Bezpieczeństwo w domu, Bezpieczeństwo w drodze do  szkoły,  Bezpieczeństwo  w szkole oraz Bezpieczeństwo w Internecie. Zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem.

Uczniowie chętnie zdobywali nową  wiedzę na temat bezpieczeństwa i bogacili już posiadaną. W trakcie realizacji programu dzieci z dużym zaangażowaniem wypełniały karty pracy, układały puzzle, rozwiązywały zagadki oraz oglądały filmy edukacyjne.

         Ewaluacją programu był udział uczniów w Ogólnopolskim Teście Wiedzy o Bezpieczeństwie, który składał się z 12 pytań   i był przeprowadzony 
w formie online. Nasi najmłodsi uczniowie bardzo dobrze poradzili sobie
 z przygotowanym przez organizatorów  zestawem pytań. Dzięki swojej wiedzy  otrzymali dyplomy potwierdzające znajomość zasad bezpieczeństwa, a szkoła uzyskała certyfikat potwierdzający udział w XII edycji programu edukacyjnego Akademia Bezpiecznego Puchatka.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.