Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

Pierwszego września 2021 uroczyście rozpoczynamy nowy rok szkolny. Minął już czas wakacji, czas odpoczynku. Teraz przed nami kolejny czas nowych wyzwań i nowych celów.

Drodzy uczniowie! Pamiętajcie, że uczycie się dla siebie, nie dla szkoły. Ona wam w tym jedynie pomaga. Szkoła stawia przed Wami różne wyzwania. Czasem łatwe, czasem trudniejsze. Musicie umieć stawić im czoła. W ten sposób uczycie się podejmować konstruktywne decyzje i osiągać swoje cele. Życzymy Wam osiągania sukcesów, z których moglibyście być dumni. Mamy nadzieję, że gdy zaczną się kolejne wakacje, każdy z Was będzie mógł z satysfakcją spojrzeć na minione miesiące i powiedzieć: „To był dla mnie bardzo dobry rok szkolny!”.

W osiągnięciu tego celu pomoże wam życzliwa i profesjonalna kadra dydaktyczna oraz pracownicy obsługi.

Drodzy Nowi Uczniowie i ich Rodzice!

Witamy Was w sposób szczególny. Dziękujemy Wam za to, że wybraliście właśnie naszą szkołę. Wiemy, że przez dobrą szkołę wiedzie najlepsza droga do dobrej przyszłości.
Otoczymy Was opieką  i troską.

Dyrekcja oraz pracownicy szkoły