Dzień Edukacji Narodowej 2021

„Wiedza jest jedyną rzeczą, która wzbogaca, a której nikt nikomu nie może odebrać.”

Ignacy Paderewski

Każdego roku, w październiku obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. Jest to okazja do podziękowania nauczycielom za ich bezpośrednią pracę z uczniem oraz pracownikom obsługi i administracji, za ich codzienne starania, aby nauka mogła przebiegać bez zakłóceń.

Uczniowie Ośrodka przygotowali z tej okazji część artystyczną, na którą zaprosili wszystkich Pracowników. Uroczysty apel rozpoczęliśmy krokami Poloneza Wojciecha Kilara z filmu „Pan Tadeusz”. Nie zabrakło wierszy w wykonaniu uczniów Szkoły Branżowej I stopnia i życzeń wyśpiewanych przez najmłodszych uczniów Ośrodka.

Podziękowania i najlepsze życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej złożyły Dyrektor Ośrodka Justyna Dąbrowska i Wicedyrektor Izabela Matuszewska.

Uczniów przygotowały do uroczystości panie M. Białobrzewska, K. Kordiak, M. Wielogórska, J. Krukowska – Zdanowicz.