Laboratorium Przyszłości

Laboratorium przyszłości #LaboratoriaPrzyszłości to inicjatywa edukacyjna realizowana przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z centrum GovTech w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Misją programu jest stworzenie nowoczesnej szkoły, w której zajęcia będą prowadzone w sposób ciekawy, angażujący uczniów oraz sprzyjający odkrywaniu ich talentów i rozwijaniu zainteresowań.

W ramach realizowanego programu  #LaboratoriumPrzyszłości nasza szkoła otrzymała maszynę do szycia, dzięki której  uczniowie poszerzają swoje możliwości w zakresie motoryki małej oraz  rozwijają  talenty. Pod okiem pani Katarzyny  Kowaluk szyją maskotki – misia, kota oraz rybę.

Dzięki  #LaboratoriaPrzyszłości,  pod okiem pani Wiesławy Stuczyk, wykonywane są upominki na styczniowy bal charytatywny. Dzięki nowoczesnej technologii  druku 3D powstają urocze sówki, które otrzymają nasi goście.

Inicjatywa  #LaboratoriaPrzyszłości sprawia, iż nasi uczniowie mają możliwość uczestniczenia w atrakcyjnych zajęciach, które poszerzają ich możliwości i zainteresowania.