Dzień Edukacji Narodowej

14 października przypada Dzień Edukacji Narodowej, popularnie nazywany Dniem Nauczyciela, święto wszystkich osób związanych z oświatą. Tegoroczne obchody miały szczególny charakter, gdyż przypadły w  250. rocznicę powołania Komisji Edukacji Narodowej, która w 1773 r. stanowiła odpowiednik pierwszego w Europie ministerstwa oświaty i przeprowadziła gruntowną reformę szkolnictwa.

Obchody Dnia Edukacji Narodowej w SOSW w Wąsoszu uświetnili swoimi występami uczniowie, prezentując swoje wspaniałe talenty. Pracownicy Ośrodka otrzymali wiele serdecznych życzeń, podziękowań i uśmiechów. Za co odwdzięczyli się  uczniom oklaskami i aplauzem po występach.