Dzień Pluszowego Misia w przedszkolu

24 listopada przedszkolaki uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Pluszowy miś to nie tylko kultowa zabawka na całym świecie, ale i niezastąpiona przytulanka, towarzysz zabaw.

Każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim ulubionym pluszakiem. Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy przez gościa specjalnego Misia, który sprawił dużo radości i uśmiechu. Dzieci wspólnie uczestniczyły w zabawie i tańcach przy piosenkach ,,Dwa malutkie misie”, ,,Jadą, jadą misie”.

Poznały historię święta, rozwiązywały zagadki, quizy. Z zapałem układały misiowe puzzle, grały w memory oraz wyklejały plasteliną brakujące elementy ilustracji. Na koniec zajęć przedszkolaki  uczestniczyły w warsztatach plastycznych, malowały farbami misie z gipsu.

Ten dzień w przedszkolu pełen był uśmiechu, radości oraz wspólnej zabawy.