Dzienne archiwum: 2024-02-09

Bal karnawałowy w przedszkolu

Przedszkolaki, za sprawą swoich rodziców, przygotowały się wzorowo do balu czego wyrazem były przeróżne bajkowe przebrania. Wystrój sali wprowadził nas w radosny nastrój oraz zachęcił wszystkich do wesołej zabawy. Przebierańcy świetnie bawili się uczestnicząc we wspólnych zabawach.Były „tańce – łamańce”, „pociąg”, „kaczuchy” ,,krasnoludek” i inne .

Zaszufladkowano do kategorii Aktualności | Możliwość komentowania Bal karnawałowy w przedszkolu została wyłączona

ZEBRANIE Z RODZICAMI

Dyrekcja Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Wąsoszu informuje, iż dnia 12 lutego  2024 r. o godzinie 1530 odbędzie się zebranie z rodzicami. Obecność Rodziców obowiązkowa.

Zaszufladkowano do kategorii Aktualności | Możliwość komentowania ZEBRANIE Z RODZICAMI została wyłączona