II PIKNIK EDUKACYJNY NA UNIWERSYTECIE PRZYRODNICZYM

5 czerwca 2012r. uczniowie Ośrodka pod opieką p. Dyrektor Wiesławy Stuczyk i p. Lidii Kukuły uczestniczyli w II Pikniku Edukacyjnym na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu.

Celem spotkania było propagowanie wiedzy z zakresu szeroko pojętych nauk przyrodniczych i technicznych. W pikniku uczestniczyło ponad 500 uczniów z 17 dolnośląskich szkół.

Podczas dziewięciu spotkań warsztatowych uczniowie mieli okazję poszerzyć swoją wiedzę na temat uprawy winorośli, układania kompozycji kwiatowych oraz innowacyjnych metod odżywiania i hodowli roślin. Dużym zainteresowaniem cieszyła się prezentacja muraw na EURO 2012.